Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wiadukt na Wólce „już” otwarty!!!


slider3Wiadukt w ciągu ulicy Piłsudskiego już jest otwarty. Dla kierowców jest to długo oczekiwana decyzja i na pewno się ucieszą. Obowiązuje nowa organizacja ruchu, prosimy kierowców o ostrożność. Otwarcie wiaduktu niesie też inne konsekwencje – od dziś zamknięte zostaną obydwa przejazdy kolejowe – przy ulicy Kościuszki i przy dworcu kolejowym.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
gość

Nie zdążyli jeszcze posprzątać szkieł,na jezdni i na ścieżce rowerowej można poprzecinać opony!