Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przez Wieczfnię Kościelną też przemaszerowali wandale


sliderrPoniszczone, pogięte znaki, w Wieczfni pozdejmowali kilka bramek. Nigdy czegoś takiego nie było. Kilka lat temu była fala włamań i kradzieży. Szukamy świadków, może ktoś przejeżdżał, może widział


W końcówce ubiegłego roku pisaliśmy o zniszczonym znaku przystanku MKM w Mławie i poprzewracanych znakach w okolicach, obecnie już otwartego wiaduktu przy ulicy Sienkiewicza i Podmiejskiej. Podobne działania wandali ujawniły się ostatnio również na terenie gminy Wieczfnia Kościelna.

– W nocy z piątku na sobotę ( 26/27 stycznia br. – red.) około północy przechodziła pięcioosobowa grupa młodych ludzi ubranych w kaptury, na sportowo. Poniszczyli znaki od Kuklina do Wieczfni, w Wieczfni pozdejmowali kilka bramek. Pierwszy raz tak się zdarzyło, nigdy tak nie było. Szukamy świadków, może ktoś przejeżdżał, może widział – apelował do mieszkańców gminy na wczorajszej (3 luty) sesji rady – kierownik posterunku w Wieczfni Kościelnej Kazimierz Wyroda.

– Musimy sobie wzajemnie pomagać. Sprawy wymagające interwencji policji można zgłaszać też do pracowników urzędu gminy. Można anonimowo, można ustnie lub inaczej. Taka informacja za pośrednictwem pracowników urzędu gminy dotrze do policji. Pan Mariusz Gębala będzie takim łącznikiem między policją a społeczeństwem – dodał Kazimierz Wyroda.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x