Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
PWSZ Ciechanów życzenia dla maturzystów 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koncert arii i pieśni w sobotę 6 lutego b.r. – PSM w Mławie zaprasza


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. A. Krzanowskiego w Mławie zaprasza na koncert arii i pieśni w sobotę 6 lutego o godz.17:00 w sali koncertowej szkoły. Wstęp wolny.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Koncert ten jest zwieńczeniem pracy uczestników corocznego Kursu Wokalnego prof.dra hab.Tadeusza Pszonki z Akademii Muzycznej we Wrocławiu, który ma miejsce od 31 stycznia.

Jest to już jedenasta jego edycja,w czasie której młodzi śpiewacy mierzą się z zagadnieniami techniki wokalnej jak i interpretacji oraz pracy nad samym sobą pod okiem doświadczonego pedagoga i śpiewaka operowego.

koncert-psm

Źródło: PSM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500