Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Radości, zabawom i tańcom niech nie będzie końca, a choinka szkolna w Dzierzgowie niech trwa aż do wschodu słońca


sliderJak co roku na zakończenie I semestru w naszej szkole odbywa się choinka szkolna. Jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla dzieci, ponieważ przybywa długo oczekiwany Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

W tym roku ta wspaniała uroczystość odbyła się 29 stycznia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Dzierzgowie. W bajkowej scenerii uczniowie klas I – III pod opieką wychowawczyń R. Jakubowskiej, M. Budnej, S. Kulaszewskiej i M. Milewskiej przygotowali inscenizację pt. ,,Zaczarowany bajek świat”. Dzieci wcieliły się w postaci z różnych bajek. W malowniczej scenerii lasu ukazywali się Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Śpiąca Królewna, giermek z królewiczem, wróżki, krasnoludki, elfy i króliczki. Odpowiednia choreografia, stroje oraz wesoła muzyka wprowadziły w szampański nastrój nie tylko wykonawców, ale również publiczność. Po gromkich brawach dla wspaniałych aktorów na salę wkroczył Mikołaj rozdając prezenty. Atrakcją choinki był zespół muzyczny RELAX, który porywał nas do tańca. Dodatkową radością był fakt, że od poniedziałku rozpoczynają się ferie!

(red.)

źródło i foto: SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz