Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Przesłuchania Bartosza N. trwają. Śledztwo zostało przedłużone do 2 maja


Słoneczne ogrody Mława

Przesłuchanie Bartosza N. w Prokuraturze Okręgowej w Płocku rozpoczęło się dzisiaj około godz. 11.00 i trwało około godziny.

– Podejrzanemu został przedstawiony zarzut zabójstwa Łukasza Masiaka. Następnie przesłuchano go w charakterze podejrzanego. Nie przyznał się do winy i odmówił odpowiedzi na pytania. Według zeznań Bartosza N. zaistniała sytuacja nie miała związku z działalnością dziennikarską pokrzywdzonego, a była wynikiem nieporozumienia towarzyskiego – poinformowała prokurator Iwona Śmigielska-Kowalska.

Szczegóły podane przez Bartosza N. będą weryfikowane w dalszym postępowaniu. Posiedzenie w Sądzie Rejonowym w Płocku dotyczące wniosku prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego, jakim jest tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące zaplanowane jest na 10 lutego.

Zgodnie z art. 148 Kodeksu karnego Bartoszowi N. grozi kara pozbawienia wolności od lat 8 do dożywocia. Prokuratura nie udziela większej ilości informacji argumentując to dobrem śledztwa. Śledztwo zostało przedłużone do 2 maja. Do tematu wrócimy.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500