Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Bartosz N. podejrzany o zabójstwo dziennikarza


prokuratura_okregowa_w_plockuBartosz N., podejrzany o zabójstwo mławskiego dziennikarza Łukasza Masiaka, o godzinie 10:00 doprowadzony zostanie do Prokuratury Okręgowej w Płocku, gdzie zostanie przesłuchany.

Słoneczne ogrody Mława

Podejrzany Bartosz N. zgłosił się w dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych wraz ze swoim obrońcą do Prokuratury, skąd został odprowadzony do aresztu – informuje Iwona Śmigielska-Kowalska rzecznik Prokuratury Okręgowej w Płocku.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
ginzo

A na co mu adwokat??? Kozaka udawał, twardziela a teraz nagle spokorniał?? Do kamieniołomu z nim! Niech pracuje na osierocone dzieci i zone Masiaka!

Jack

Obroncom :/ a miałem czytać ten portal…