Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Technokabel najlepszy na półmetku. Mistrz poza podium


slider1Mistrza tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki poznamy dopiero za miesiąc. W środę 17 lutego rozpocznie się faza play-off, w której wezmą udział wszystkie zespoły zgłoszone do rozgrywek.

Słoneczne ogrody Mława

Numerem jeden po rundzie zasadniczej zostali siatkarze Technokabla. W ostatnim meczu pierwszej części sezonu nie dali większych szans broniącym tytułu mistrzowskiego z poprzedniego roku zawodnikom TS Relaks.

Przebieg rywalizacji ustawiły dwa pierwsze sety wygrane gładko przez lidera. Rywale zerwali się do walki w trzeciej partii, ale nawet końcowy sukces nie był w stanie odmienić losów pojedynku. W czwartym secie ponownie dominował Technokabel, ostatecznie wygrywając pojedynek 3:1.

W nagrodę na otwarcie rundy pucharowej zmierzą się z najsłabszą w całej stawce Trójką. Wicelider Dre-Mar powalczy z Tytanami, a wspaniale finiszujących De Luxe czeka pojedynek z Jutrzenką. Z zespołem z Wieczfni Kościelnej rywalizowali na koniec rundy zasadniczej, wygrywając pewnie 3:0. Natomiast obrońcom tytułu, którzy wypadli poza podium zostaje pojedynek z Transmikiem. Runda pucharowa rozpocznie się w środę 17 lutego.

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej: Technokabel – TS Relaks 3:1 (14, 14, -16, 15), Trójka – Transmik0:3 (-18, -16, -24), Tytani – Dre-Mar 1:3 (-26, 23, -13, -15), Jutrzenka – De Luxe 0:3 (-15 -14, -19)

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500