Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Technokabel najlepszy na półmetku. Mistrz poza podium


slider1Mistrza tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki poznamy dopiero za miesiąc. W środę 17 lutego rozpocznie się faza play-off, w której wezmą udział wszystkie zespoły zgłoszone do rozgrywek.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Numerem jeden po rundzie zasadniczej zostali siatkarze Technokabla. W ostatnim meczu pierwszej części sezonu nie dali większych szans broniącym tytułu mistrzowskiego z poprzedniego roku zawodnikom TS Relaks.

Przebieg rywalizacji ustawiły dwa pierwsze sety wygrane gładko przez lidera. Rywale zerwali się do walki w trzeciej partii, ale nawet końcowy sukces nie był w stanie odmienić losów pojedynku. W czwartym secie ponownie dominował Technokabel, ostatecznie wygrywając pojedynek 3:1.

W nagrodę na otwarcie rundy pucharowej zmierzą się z najsłabszą w całej stawce Trójką. Wicelider Dre-Mar powalczy z Tytanami, a wspaniale finiszujących De Luxe czeka pojedynek z Jutrzenką. Z zespołem z Wieczfni Kościelnej rywalizowali na koniec rundy zasadniczej, wygrywając pewnie 3:0. Natomiast obrońcom tytułu, którzy wypadli poza podium zostaje pojedynek z Transmikiem. Runda pucharowa rozpocznie się w środę 17 lutego.

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej: Technokabel – TS Relaks 3:1 (14, 14, -16, 15), Trójka – Transmik0:3 (-18, -16, -24), Tytani – Dre-Mar 1:3 (-26, 23, -13, -15), Jutrzenka – De Luxe 0:3 (-15 -14, -19)

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500