Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dwa pożary, sadze w kominie, zalana piwnica i jedna kolizja


sliderrMimo, że ostatni tydzień stycznia w PSP Mława nie obfitował w wyjazdy, to i tak strażacy interweniowali kilkakrotnie, udzielając pomocy przy różnych zdarzeniach. Dwa razy były to pożary, pożar sadzy w kominie, zalana piwnica domu jednorodzinnego i kolizja drogowa.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

28 stycznia br. o godz. 16:51 wpłynęło zgłoszenie o pożarze w miejscowości Dobrogosty, gm. Dzierzgowo. Zapaliła się strażacka remiza, prawdopodobnie przyczyną była nieszczelność butli gazowej w pomieszczeniu. Przez 1,5 godz. pożar gasiły trzy zastępy JRG Mława i dwa zastępy OSP Dzierzgowo i Dobrogosty. Wstępnie straty oszacowano na 2 tys zł.

28 stycznia br. o godz. 17:46 wpłynęło zgłoszenie o płonącej butli gazowej w miejscowości Pepłowo, gm. Wieczfnia Kościelna. Na miejscu stwierdzono, że na parkingu samochodowym zapaliła się gazowa butla turystyczna. Działania straży polegały na usunięciu osób ze strefy zagrożenia, zabezpieczeniu terenu i schładzaniu butli. Akcja trwała 48 minut.

29 stycznia br. jeden zastęp JRG Mława wypompowywał wodę z zalanej piwnicy domu jednorodzinnego na ulicy Różanej w Mławie.

29 stycznia br. około godziny 22:12 na ulicy Szreńskiej w Mławie doszło do kolizji samochodów osobowych marki Mercedes i Audi A6. W zdarzeniu nie było poszkodowanych. Działania zadysponowanego jednego zastępu JRG Mława polegały na zabezpieczeniu terenu i uprzątnięciu pozostałości pokolizyjnych.

30 stycznia br. o godz. 9:26 wpłynęło zgłoszenie o zapaleniu się sadzy w kominie budynku jednorodzinnego na ulicy Szkolnej. Interweniowały 2 zastępy JRG Mława. Pożar ugaszono.

 JK
Źródło: PSP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500