Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

12 studniówka w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Mławie


sliderPolonezem, tak jak każe tradycja, maturzyści Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęli 12 w historii tej szkoły studniówkę.

Wśród gości znaleźli się dyrektor Jacek Dusza, przedstawiciel zarządu Akademii Wiedzy i Umiejętności Andrzej Śliwiński, ks. Jacek Marciniak, wychowawca klasy Dorota Stolarczyk i nauczyciele. Maturzystów odwiedził również burmistrz Sławomir Kowalewski.

Maturzyści dziękowali swoim nauczycielom i rodzicom ciepłym słowem i bukietem kwiatów. Miłym prezentem  przekazanym na ręce dyrektora Duszy był portret patrona szkoły Macieja Kazimierza Sarbiewskiego SJ, namalowany własnoręcznie przez jednego z uczniów.

Dyrektor Jacek Dusza, burmistrz Kowalewski, ks. Jacek Marciniak, Andrzej Śliwiński, rodzice, wszyscy życzyli maturzystom dobrych wyników tego ważnego egzaminu, oraz dalszych sukcesów.

Po życzeniach maturzyści zaprosili gości do wspólnego zatańczenia walca. Potem goście mogli zobaczyć program artystyczno – rozrywkowy w wykonaniu maturzystów. Wesoła zabawa trwała aż do rana.

JK

foto: KLO Mława i codziennikmlawski.pl

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "12 studniówka w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
studniówki
Gość

Coś podobnego Kowalewski był na studniówce w Katolu. On tez szkoły nienawidzi.No, ale są to przyszli wyborcy. Mam nadzieję, ze ta młodzież widzi jak Kowalewski manipuluje ludźmi. Tak szybko przemieszczał się ze studniówki z Ekonomika, a i tak nie załapał się do lansu w Katolu na zdjęciach. Ciekawe czy zdążył jeszcze do Wieczfni, bo tam również była studniówka młodzieży z liceum z Mławy,.

wpDiscuz