Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

12 studniówka w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Mławie


sliderPolonezem, tak jak każe tradycja, maturzyści Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęli 12 w historii tej szkoły studniówkę.


Wśród gości znaleźli się dyrektor Jacek Dusza, przedstawiciel zarządu Akademii Wiedzy i Umiejętności Andrzej Śliwiński, ks. Jacek Marciniak, wychowawca klasy Dorota Stolarczyk i nauczyciele. Maturzystów odwiedził również burmistrz Sławomir Kowalewski.

Maturzyści dziękowali swoim nauczycielom i rodzicom ciepłym słowem i bukietem kwiatów. Miłym prezentem  przekazanym na ręce dyrektora Duszy był portret patrona szkoły Macieja Kazimierza Sarbiewskiego SJ, namalowany własnoręcznie przez jednego z uczniów.

Dyrektor Jacek Dusza, burmistrz Kowalewski, ks. Jacek Marciniak, Andrzej Śliwiński, rodzice, wszyscy życzyli maturzystom dobrych wyników tego ważnego egzaminu, oraz dalszych sukcesów.

Po życzeniach maturzyści zaprosili gości do wspólnego zatańczenia walca. Potem goście mogli zobaczyć program artystyczno – rozrywkowy w wykonaniu maturzystów. Wesoła zabawa trwała aż do rana.

JK

foto: KLO Mława i //codziennikmlawski.pl

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
studniówki
Gość
studniówki

Coś podobnego Kowalewski był na studniówce w Katolu. On tez szkoły nienawidzi.No, ale są to przyszli wyborcy. Mam nadzieję, ze ta młodzież widzi jak Kowalewski manipuluje ludźmi. Tak szybko przemieszczał się ze studniówki z Ekonomika, a i tak nie załapał się do lansu w Katolu na zdjęciach. Ciekawe czy zdążył jeszcze do Wieczfni, bo tam również była studniówka młodzieży z liceum z Mławy,.