Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tak się bawili maturzyści Zespołu Szkół nr 2 w Mławie


sliderTradycyjnym polonezem, „chodzonym” w wykonaniu młodzieży, Zespół Szkół nr 2 w Mławie rozpoczął tegoroczną studniówkę. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi – starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski z małżonką, oraz ks. Kazimierz Ziółkowski dziekan mławski.


Chórek złożony z maturzystów odśpiewał „Gaudeamus igitur” i młodzież złożyła podziękowania władzom, dyrekcji , nauczycielom i wyraźnie wzruszonym wychowawcom.
W krótkich wystąpieniach dyrektor Bożena Tomkiel, starosta Włodzimierz Wojnarowski, ks. Kazimierz Ziółkowski, oraz przewodnicząca rady rodziców Małgorzata Fryc życzyli maturzystom dobrych wyników.

Do pierwszego tańca, którym był walc w spadającym z góry kolorowym konfetti, młodzież poprosiła wszystkich nauczycieli i gości. Potem jeszcze kilka pamiątkowych fotografii i już tylko dobra i wesoła zabawa.

W tym roku szkołę opuszczą trzy klasy maturalne.
Technik kelner –wychowawca Katarzyna Lewandowska.
Technik żywienia i usług gastronomicznych – wychowawca Elżbieta Borowska.
Technik obsługi turystycznej i technik hotelarstwa – wychowawca Anna Tańska.

JK

« 1 z 5 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Osoba tow.
Osoba tow.
5 lata temu

Nie była to studniówka marzen

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x