Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Tak się bawili maturzyści Zespołu Szkół nr 2 w Mławie


sliderTradycyjnym polonezem, „chodzonym” w wykonaniu młodzieży, Zespół Szkół nr 2 w Mławie rozpoczął tegoroczną studniówkę. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi – starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski z małżonką, oraz ks. Kazimierz Ziółkowski dziekan mławski.

Chórek złożony z maturzystów odśpiewał „Gaudeamus igitur” i młodzież złożyła podziękowania władzom, dyrekcji , nauczycielom i wyraźnie wzruszonym wychowawcom.
W krótkich wystąpieniach dyrektor Bożena Tomkiel, starosta Włodzimierz Wojnarowski, ks. Kazimierz Ziółkowski, oraz przewodnicząca rady rodziców Małgorzata Fryc życzyli maturzystom dobrych wyników.

Do pierwszego tańca, którym był walc w spadającym z góry kolorowym konfetti, młodzież poprosiła wszystkich nauczycieli i gości. Potem jeszcze kilka pamiątkowych fotografii i już tylko dobra i wesoła zabawa.

W tym roku szkołę opuszczą trzy klasy maturalne.
Technik kelner –wychowawca Katarzyna Lewandowska.
Technik żywienia i usług gastronomicznych – wychowawca Elżbieta Borowska.
Technik obsługi turystycznej i technik hotelarstwa – wychowawca Anna Tańska.

JK

« 1 z 5 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Tak się bawili maturzyści Zespołu Szkół nr 2 w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Osoba tow.
Gość

Nie była to studniówka marzen

wpDiscuz