Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Tak się bawili maturzyści Zespołu Szkół nr 2 w Mławie


sliderTradycyjnym polonezem, „chodzonym” w wykonaniu młodzieży, Zespół Szkół nr 2 w Mławie rozpoczął tegoroczną studniówkę. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi – starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski z małżonką, oraz ks. Kazimierz Ziółkowski dziekan mławski.

Chórek złożony z maturzystów odśpiewał „Gaudeamus igitur” i młodzież złożyła podziękowania władzom, dyrekcji , nauczycielom i wyraźnie wzruszonym wychowawcom.
W krótkich wystąpieniach dyrektor Bożena Tomkiel, starosta Włodzimierz Wojnarowski, ks. Kazimierz Ziółkowski, oraz przewodnicząca rady rodziców Małgorzata Fryc życzyli maturzystom dobrych wyników.

Do pierwszego tańca, którym był walc w spadającym z góry kolorowym konfetti, młodzież poprosiła wszystkich nauczycieli i gości. Potem jeszcze kilka pamiątkowych fotografii i już tylko dobra i wesoła zabawa.

W tym roku szkołę opuszczą trzy klasy maturalne.
Technik kelner –wychowawca Katarzyna Lewandowska.
Technik żywienia i usług gastronomicznych – wychowawca Elżbieta Borowska.
Technik obsługi turystycznej i technik hotelarstwa – wychowawca Anna Tańska.

JK

« 1 z 5 »

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Osoba tow.

Nie była to studniówka marzen