Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek koło Purzyc na DW 544


sliderKierujący oplem corsa wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 6:40. Wypadek zdarzył się już poza terenem powiatu mławskiego, ale w strefie zabezpieczenia. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba, została przewieziona do szpitala w Mławie. Na miejscu zdarzenia jako pierwszy działania podjął zastęp OSP z Gruduska. Strażacy uwolnili osobę kierująca zakleszczoną w pojeździe – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500