Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Ulica Górna znów pod wodą


sliderPrawie dwie godziny mławscy strażacy odpompowywali wodę z zalanej miejscowo ulicy Górnej w Mławie, z która woda zalewała posesje w okolicy rozlewiska.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


– Na wezwanie Urzędu Miasta Mława, będące skutkiem interwencji jednego z mieszkańców od godz. 10:44 do 12:14 jeden zastęp JRG wypompowywał wodę z ulicy Górnej – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

(red.)

O zalewaniu ulicy Górnej pisaliśmy już w Codzienniku mławskim latem. Urząd miasta starał się o dofinansowanie przebudowy tej ulicy, ale na ostatniej sesji rady miasta plany przebudowy ulicy zostały uchylone, ze względu na uzyskaną niską ocenę złożonego wniosku, a co za tym idzie brak dofinansowania.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
...
Gość
...

„niską ocenę złożonego wniosku” – dobre. Spece w ratuszu nie potrafią sporządzić dobrego wniosku.
Trzeba ich jeszcze więcej zatrudnić Panie burmistrzu.
Za mało ich pracuje.
Ogólna indolencja i niezaradność czy też bezradność burmistrza