Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ulica Górna znów pod wodą


sliderPrawie dwie godziny mławscy strażacy odpompowywali wodę z zalanej miejscowo ulicy Górnej w Mławie, z która woda zalewała posesje w okolicy rozlewiska.

KSP Mława nabór

– Na wezwanie Urzędu Miasta Mława, będące skutkiem interwencji jednego z mieszkańców od godz. 10:44 do 12:14 jeden zastęp JRG wypompowywał wodę z ulicy Górnej – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

(red.)

O zalewaniu ulicy Górnej pisaliśmy już w Codzienniku mławskim latem. Urząd miasta starał się o dofinansowanie przebudowy tej ulicy, ale na ostatniej sesji rady miasta plany przebudowy ulicy zostały uchylone, ze względu na uzyskaną niską ocenę złożonego wniosku, a co za tym idzie brak dofinansowania.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Ulica Górna znów pod wodą"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
...
Gość

„niską ocenę złożonego wniosku” – dobre. Spece w ratuszu nie potrafią sporządzić dobrego wniosku.
Trzeba ich jeszcze więcej zatrudnić Panie burmistrzu.
Za mało ich pracuje.
Ogólna indolencja i niezaradność czy też bezradność burmistrza

wpDiscuz