Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie.


DSC_060022 stycznia 2016 roku.


Są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, mimo iż styczeń jest  miesiącem śnieżnym i mroźnym. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Wtedy to najważniejsi są Babcia i Dziadek.

W Szkole Podstawowej w Dzierzgowie święto Babci i Dziadka wpisało się na stałe w repertuar uroczystości szkolnych. Wnuczęta z niecierpliwością oczekiwały na przyjęcie tak zacnych Gości w progach naszej szkoły.

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego ten dzień uczciliśmy w szczególny sposób.

Licznie przybyłych na uroczystość Gości powitała i złożyła serdeczne życzenia Dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Marzena Nowicka. Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały przepiękny program artystyczny pod kierunkiem swoich wychowawczyń: Pani Haliny Tańskiej i Pani Elżbiety Dec.

Był on wyjątkowy, gdyż odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących dzieci. Mali artyści z ogromnym przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod Ich adresem.

Tego dnia mogliśmy podziwiać wszystkie dzieci z naszej szkoły, ponieważ uczniowie klas I – VI oraz najmłodsze przedszkolaki przygotowały układy taneczne i piosenki. Dzieci złożyły Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając Im własnoręcznie wykonane upominki, a następnie zaprosiły na słodki poczęstunek. W ten sposób wszyscy wyrazili swoją wielką miłość i szacunek dla Babć i Dziadków, a także podziękowali za opiekę, ciepło i miłość, które otrzymują od Nich każdego dnia.

Atmosfera uroczystości była podniosła i rodzinna. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a Wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych.

Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno Dziadków jak i wnucząt.

DSC_0543

Źródło i zdjęcia: SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x