Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Strzegowianki poszły za ciosem. Płock pokonany


KSP Mława nabór

Koszykarki ze Strzegowa nie zwalniają tempa w rozgrywkach wojewódzkiej ligi juniorów. Po wygranej na wyjeździe z Żyrardowem, tym razem podopieczne Renaty Besser-Pawłowskiej i Piotra Bochdziewicza okazały się lepsze od konkurentek z Płocka.

Zarówno żyrardowska Trójka, jak i zespół Mon-Polu to ścisła czołówka rozgrywek. W pierwszej rundzie strzegowianki nie miały nic do powiedzenia w konfrontacji z tymi przeciwnikami. Z płocczankami poległy różnicą blisko czterdziestu punktów.

Jednak mecze rewanżowe potoczyły się już po myśli naszych zawodniczek. Kapitalną serię zaczęły w Żyrardowie, by kontynuować ją już na własnym parkiecie. Pojedynek z Mon-Polem okazał się wyrównany jedynie przez dwie pierwsze kwarty. Po rozegraniu dwudziestu minut na tablicy widniał remis 26:26.

Po zmianie stron gospodynie dominowały już na całego. Trzecią część pojedynku wygrały aż 18:6, co przesądziło o losach pojedynku. Ostatecznie GKS triumfował w całym pojedynku 57:45. Dwadzieścia siedem punktów rzuciła Natalia Zajączkowska, dziewiętnaście dorzuciła Daria Szczepańska. Ponadto na listę strzelczyń wpisały się Sylwia Szczepańska (7) i Oliwia Gralewicz (4).

W czwartek 11 lutego dziewczęta ze Strzegowa zmierzą się na wyjeździe z MKK Siedlce. Na własny parkiet wrócą trzy dni później, podejmować będą Huragan Wołomin.

GKS Strzegowo – Mon-Pol Płock 57:45
GKS: Daria Szczepańska, Sylwia Szczepańska, Oliwia Gralewicz, Natalia Zajączkowska, Paulina Niewiadomska, Kinga Sobiecka, Magdalena Gawlińska, Natalia Kuta, Daria Szóstek, Katarzyna Krysztofiak.

Tabela

ttt

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz