Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Strzegowianki poszły za ciosem. Płock pokonanyKoszykarki ze Strzegowa nie zwalniają tempa w rozgrywkach wojewódzkiej ligi juniorów. Po wygranej na wyjeździe z Żyrardowem, tym razem podopieczne Renaty Besser-Pawłowskiej i Piotra Bochdziewicza okazały się lepsze od konkurentek z Płocka.

Zarówno żyrardowska Trójka, jak i zespół Mon-Polu to ścisła czołówka rozgrywek. W pierwszej rundzie strzegowianki nie miały nic do powiedzenia w konfrontacji z tymi przeciwnikami. Z płocczankami poległy różnicą blisko czterdziestu punktów.

Jednak mecze rewanżowe potoczyły się już po myśli naszych zawodniczek. Kapitalną serię zaczęły w Żyrardowie, by kontynuować ją już na własnym parkiecie. Pojedynek z Mon-Polem okazał się wyrównany jedynie przez dwie pierwsze kwarty. Po rozegraniu dwudziestu minut na tablicy widniał remis 26:26.

Po zmianie stron gospodynie dominowały już na całego. Trzecią część pojedynku wygrały aż 18:6, co przesądziło o losach pojedynku. Ostatecznie GKS triumfował w całym pojedynku 57:45. Dwadzieścia siedem punktów rzuciła Natalia Zajączkowska, dziewiętnaście dorzuciła Daria Szczepańska. Ponadto na listę strzelczyń wpisały się Sylwia Szczepańska (7) i Oliwia Gralewicz (4).

W czwartek 11 lutego dziewczęta ze Strzegowa zmierzą się na wyjeździe z MKK Siedlce. Na własny parkiet wrócą trzy dni później, podejmować będą Huragan Wołomin.

GKS Strzegowo – Mon-Pol Płock 57:45
GKS: Daria Szczepańska, Sylwia Szczepańska, Oliwia Gralewicz, Natalia Zajączkowska, Paulina Niewiadomska, Kinga Sobiecka, Magdalena Gawlińska, Natalia Kuta, Daria Szóstek, Katarzyna Krysztofiak.

Tabela

ttt

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500