Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Karnawałowe szaleństwo w MPS nr 4, część II


slider228 stycznia br. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Im. Ewy Szelburg-Zarembiny na balu karnawałowym bawiły się przedszkolaki z grup I-IV oraz maluchy z Miejskiego Żłobka.


Podobnie jak wczoraj, zamiast dzieci w przedszkolu pojawiły się w tym dniu postacie z dziecięcych bajek i filmów, najróżniejsze zwierzątka, królewny i damy dworu, a także przedstawiciele różnych profesji. Już od samego rana w całym budynku dawało się wyczuć niecierpliwe oczekiwanie na rozpoczęcie balu. Szalona zabawa z panem Krzysztofem Majewskim i panią Magdą Góralską trwała ponad dwie godziny, a serca dzieciaków i ich cioć podbił Taniec-zamrażaniec. Mali balowicze, opuścili przedszkolny hol niechętnie tuż przed południem.

KG

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x