Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Karnawałowe szaleństwo w MPS nr 4, część II


slider228 stycznia br. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Im. Ewy Szelburg-Zarembiny na balu karnawałowym bawiły się przedszkolaki z grup I-IV oraz maluchy z Miejskiego Żłobka.

KSP Mława nabór

Podobnie jak wczoraj, zamiast dzieci w przedszkolu pojawiły się w tym dniu postacie z dziecięcych bajek i filmów, najróżniejsze zwierzątka, królewny i damy dworu, a także przedstawiciele różnych profesji. Już od samego rana w całym budynku dawało się wyczuć niecierpliwe oczekiwanie na rozpoczęcie balu. Szalona zabawa z panem Krzysztofem Majewskim i panią Magdą Góralską trwała ponad dwie godziny, a serca dzieciaków i ich cioć podbił Taniec-zamrażaniec. Mali balowicze, opuścili przedszkolny hol niechętnie tuż przed południem.

KG

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz