Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bogurzyn. Ranny nietrzeźwy rowerzysta


wypadek 026Mławska policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu wczorajszym, tj. 27 stycznia, o godz. 18.50 w miejscowości Bogurzyn. W wypadku ranny został 52 –letni  rowerzysta, mieszkaniec pow. mławskiego .

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący rowerem mężczyzna był w wstanie nietrzeźwości (ponad 3,02 promila). Kierujący rowerem na drodze w miejscowości Bogurzyn, podczas manewru wyprzedzania go przez samochód osobowy marki Skoda Fabia, z nieustalonych przyczyn zjechał do osi jezdni wprost pod wyprzedzający do pojazd. Ranny rowerzysta został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierujący samochodem 54 – letni mieszkaniec pow. mławskiego był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

wypadek 006 wypadek 009

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz