Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
PWSZ Ciechanów życzenia dla maturzystów 2019
Logo
meblolux

Ulica 18 tego Stycznia częściowo zamknięta dla ruchu


sliderKierowcy wjeżdżający w ulicę 18 tego Stycznia od strony rynku napotkają na utrudnienia w ruchu. Wyłączony ruchu jest krótki odcinek ulicy pomiędzy ulicami Wąską a Pl. 1 Maja. Nastąpiła awaria rury wodociągowej, przedsiębiorstwo WOD KAN obiecuje naprawić uszkodzenie do godz. 11.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


(red.)

slider2

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
wulkan
Gość
wulkan

A ja zgadzam się z sąsiadką. Jakiś niebezpieczny ostatnio trend panuje na „przymusowe” wycinki drzew, niekoniecznie chorych. A nieuświadomionych się potem uświadamia o licznych zagrożeniach spadających z drzew. I tuba ma o czym trąbić.

sąsiadka skweru
Gość
sąsiadka skweru

Zgadzam się ul.18-tego Stycznia jest fatalna, przede wszystkim ze względu na tłok i parkowanie, ale osobiście „park” czy skwer bardzo lubię. Jak władze „zaczną przywracać go do życia” to wytną zdrowe drzewa, co już znamy, zostanie pusty plac, później beton…Ja wolę, żeby zostawić ten skwer w spokoju.

kalina
Gość
kalina

Kiedy remont tej drogi i pobliskiego parku?

mieszkaniec.mlawy
Gość
mieszkaniec.mlawy

Ulica 18 tego Stycznia to jest horror, dziura na dziurze a obok obleśny „park” który aż się prosi o to żeby władze miasta przywróciły go do życia. Wstyd dla miasta że w centrum samego miasta dzieją się takie rzeczy