Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ulica 18 tego Stycznia częściowo zamknięta dla ruchu


sliderKierowcy wjeżdżający w ulicę 18 tego Stycznia od strony rynku napotkają na utrudnienia w ruchu. Wyłączony ruchu jest krótki odcinek ulicy pomiędzy ulicami Wąską a Pl. 1 Maja. Nastąpiła awaria rury wodociągowej, przedsiębiorstwo WOD KAN obiecuje naprawić uszkodzenie do godz. 11.

KSP Mława nabór

(red.)

slider2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Ulica 18 tego Stycznia częściowo zamknięta dla ruchu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
wulkan
Gość

A ja zgadzam się z sąsiadką. Jakiś niebezpieczny ostatnio trend panuje na „przymusowe” wycinki drzew, niekoniecznie chorych. A nieuświadomionych się potem uświadamia o licznych zagrożeniach spadających z drzew. I tuba ma o czym trąbić.

sąsiadka skweru
Gość

Zgadzam się ul.18-tego Stycznia jest fatalna, przede wszystkim ze względu na tłok i parkowanie, ale osobiście „park” czy skwer bardzo lubię. Jak władze „zaczną przywracać go do życia” to wytną zdrowe drzewa, co już znamy, zostanie pusty plac, później beton…Ja wolę, żeby zostawić ten skwer w spokoju.

kalina
Gość

Kiedy remont tej drogi i pobliskiego parku?

mieszkaniec.mlawy
Gość

Ulica 18 tego Stycznia to jest horror, dziura na dziurze a obok obleśny „park” który aż się prosi o to żeby władze miasta przywróciły go do życia. Wstyd dla miasta że w centrum samego miasta dzieją się takie rzeczy

wpDiscuz