Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ulica 18 tego Stycznia częściowo zamknięta dla ruchu


sliderKierowcy wjeżdżający w ulicę 18 tego Stycznia od strony rynku napotkają na utrudnienia w ruchu. Wyłączony ruchu jest krótki odcinek ulicy pomiędzy ulicami Wąską a Pl. 1 Maja. Nastąpiła awaria rury wodociągowej, przedsiębiorstwo WOD KAN obiecuje naprawić uszkodzenie do godz. 11.


(red.)

slider2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
wulkan
wulkan
5 lata temu

A ja zgadzam się z sąsiadką. Jakiś niebezpieczny ostatnio trend panuje na „przymusowe” wycinki drzew, niekoniecznie chorych. A nieuświadomionych się potem uświadamia o licznych zagrożeniach spadających z drzew. I tuba ma o czym trąbić.

sąsiadka skweru
sąsiadka skweru
5 lata temu

Zgadzam się ul.18-tego Stycznia jest fatalna, przede wszystkim ze względu na tłok i parkowanie, ale osobiście „park” czy skwer bardzo lubię. Jak władze „zaczną przywracać go do życia” to wytną zdrowe drzewa, co już znamy, zostanie pusty plac, później beton…Ja wolę, żeby zostawić ten skwer w spokoju.

kalina
kalina
5 lata temu

Kiedy remont tej drogi i pobliskiego parku?

mieszkaniec.mlawy
mieszkaniec.mlawy
5 lata temu

Ulica 18 tego Stycznia to jest horror, dziura na dziurze a obok obleśny „park” który aż się prosi o to żeby władze miasta przywróciły go do życia. Wstyd dla miasta że w centrum samego miasta dzieją się takie rzeczy

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x