Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Karnawałowe szaleństwo w MPS nr 4, część I


sliderW dniu 27 stycznia w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie odbył się bal karnawałowy.


Przedszkolaki z grup V – IX już od rana były uśmiechnięte, przejęte i nie mogły doczekać się czekających je tańców i zabawy. Punktualnie o 9.30 na przedszkolnym holu zjawiły się gotowe do balu Elzy, wróżki, królewny, kotki, policjanci, supermeni, strażacy, marynarze, mnich, a nawet ratownik medyczny. Oczywiście każdej grupie towarzyszyły nie mniej podekscytowane ciocie. Wkrótce wszyscy wesoło śpiewali i tańczyli w rytm przebojów granych przez Krzysztofa Majewskiego i Magdalenę Góralską z zespołu Paradox. Na dzień jutrzejszy zaplanowano bal dla oddziałów I – IV z budynku A przedszkola, oraz maluchów z Miejskiego Żłobka.

KG

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x