Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Karnawałowe szaleństwo w MPS nr 4, część I


sliderW dniu 27 stycznia w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie odbył się bal karnawałowy.

KSP Mława nabór

Przedszkolaki z grup V – IX już od rana były uśmiechnięte, przejęte i nie mogły doczekać się czekających je tańców i zabawy. Punktualnie o 9.30 na przedszkolnym holu zjawiły się gotowe do balu Elzy, wróżki, królewny, kotki, policjanci, supermeni, strażacy, marynarze, mnich, a nawet ratownik medyczny. Oczywiście każdej grupie towarzyszyły nie mniej podekscytowane ciocie. Wkrótce wszyscy wesoło śpiewali i tańczyli w rytm przebojów granych przez Krzysztofa Majewskiego i Magdalenę Góralską z zespołu Paradox. Na dzień jutrzejszy zaplanowano bal dla oddziałów I – IV z budynku A przedszkola, oraz maluchów z Miejskiego Żłobka.

KG

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz