Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Święto Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Łomi


slider2Jasełka, akademia z piosenkami i wierszykami, laurki dla ukochanych babć i dziadków, a potem wspólne tańce – tak dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łomi wraz ze swoimi dziadkami obchodzili ich święto.


W sobotę 23 stycznia br, w świetlicy w Łomi odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Przygotowali ją nauczyciele, rodzice i dzieci z tamtejszej szkoły. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występów.

Dziadkowie najpierw obejrzeli jasełka o narodzinach Jezusa. Główny ciężar gry aktorskiej wzięli na siebie dorośli, ale nie obyło się zupełnie bez udziału uczniów. Przedstawienie podobało się, aktorzy nagrodzeni zostali brawami. Następnie na scenie zaprezentowała się grupa przedszkolaków. Dzieci pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków, a najmłodsze przedszkolaki odważnie prezentowały swoje umiejętności.

Program artystyczny zakończył się występem dzieci z zerówki, które najpiękniej jak potrafiły zaprezentowały wierszyki i piosenki także przygotowane specjalnie na tę okazję. Goście byli poruszeni, występ dzieci został nagrodzony brawami.

Po części oficjalnej wnuczęta wręczyły swoim babciom i dziadkom okolicznościowe laurki. Potem wszyscy spotkali się przy herbatce i pysznych domowych wypiekach. Nie obyło się bez tańców, do których wnuki zaprosiły swoich dziadków. Wszyscy bawili się świetnie przy muzyce zespołu Paradox.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x