Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Przygotowania ruszyły na dobre. Pierwszy sparing


MławaPiłkarze Mławianki rozegrali pierwszy mecz sparingowy. Na boisku w Ostródzie zmierzyli się z trzecioligowym Huraganem Morąg. Rywale okazali się skuteczniejsi, wygrywając spotkanie różnicą aż czterech goli.Handemade with love Lucky&Berry

Skład naszego zespołu okazał się bardzo eksperymentalny. Tomasz Aziewicz potraktował spotkanie wybitnie szkoleniowo, na boisko pojawiło się zaledwie dziewięciu piłkarzy, którzy wystąpili w barwach Mławianki w rundzie jesiennej. Między słupkami stanął Kamil Gatyński, natomiast w polu biegali Paweł Drzewiecki, Marcin Tomczak, Szymon Masiak, Mariusz Walczak, Maciej Komorowski, Patryk Lubański, Daniel Orzechowski oraz dwaj jeszcze do niedawna zawieszeni piłkarze Rafał Brzozowski i Jakub Wróblewski.

Pozostałe miejsca w składzie uzupełnili testowani zawodnicy. Wśród nich był wracający do Mławy wychowanek klubu Tomasz Więckiewicz, który jesienią był wypożyczony do Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna.

Niestety od początku pojedynku dominowali trzecioligowcy. Wynik, w końcówce pierwszej połowy, celnym uderzeniem zza linii pola karnego otworzył Wiktor Biedrzycki. Natomiast po przerwie Huragan dołożył jeszcze trzy gole. Gatyński skapitulował po uderzaniach Radosława Lenarta, Pawła Galika i Radosława Stefanowicza.

Kolejny mecz kontrolny mławianie rozegrają w sobotę 30 stycznia na boisku w Ciechanowie z Wkrą

Huragan Morąg – MKS Mławianka Mława 4:0 (1:0)
Mławianka: Gatyński – testowany zawodnik, Brzozowski, testowany zawodnik, Drzewiecki, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Tomczak, Masiak, Walczak. Ponadto zagrali Komorowski, Lubański, zawodnik testowany, J. Wróblewski, Orzechowski.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500