Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Plebiscyt na Sportowca i Trenera Roku


sportowiec-rokuBurmistrz Miasta Mława od 2002 roku nagradza najbardziej wyróżniających się sportowców, trenerów, drużyny, którzy w swoich dziedzinach osiągają mistrzostwo.

KSP Mława nabór

Nominowani w kategoriach to osoby wskazane przez działaczy sportowych oraz dziennikarzy. O miejscu w ostatecznej klasyfikacji zadecyduje suma punktów zdobytych w głosowaniu on–line na stronie www.mlawa.pl, w głosowaniu dziennikarzy sportowych oraz członków Rady Sportu powołanej przez Burmistrza Miasta Mława.

Jeżeli w danej kategorii po zsumowaniu głosów, laureaci uzyskają identyczną ilość punktów, o ostatecznej klasyfikacji/zajęciu miejsca zdecyduje ilość punktów przyznana przez członków Rady Sportu.

O miejscu w ostatecznej klasyfikacji zadecyduje suma punktów zdobytych w głosowaniu on – line na stronie www.mlawa.pl, w głosowaniu dziennikarzy sportowych oraz członków Rady Sportu powołanej przez Burmistrza Miasta Mława. Jeżeli w danej kategorii po zsumowaniu głosów, laureaci uzyskają identyczną ilość punktów, o ostatecznej klasyfikacji/zajęciu miejsca zdecyduje ilość punktów przyznana przez członków Rady Sportu.

Głosy można oddać w pięciu kategoriach:
• Dzieci i Młodzicy
• Juniorzy i Juniorzy Młodsi
• Seniorzy i Weterani
• Trenerzy
• Drużyna Roku
Zostaną nadane tytuły:
• „Pasjonata Sportu”
• „Sportowa impreza 2015 roku”

Głosowanie on-line rozpoczęło się od 25 stycznia. Potrwa do 7 lutego 2016 r.

Nominowani czekają na głosy swoich kibiców.

Źródło: UM Mława

Oprac. mk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz