Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Choinka szkolna SP Zawady


sliderW sobotę, 16 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbyła się choinka szkolna. Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Wszyscy świetnie bawili się przy muzyce zespołu.

KSP Mława nabór

Wielką atrakcją wieczoru był występ uczniów klas V – VI, którzy pod kierunkiem nauczycieli przygotowali niesamowitą część artystyczną. Rewelacyjnie wcielili się w rolę wspaniałego kabaretu Neo-Nówka. Przedstawili skecze „Podróż” oraz „Rolnik szuka żony”. Zwieńczeniem występów był taniec chłopców tychże klas pt. „Jezioro łabędzie”. Oklaskom nie było końca.

Następnie dzieci miały możliwość spotkania świętego Mikołaja, który wręczył im słodkie upominki. Po części artystycznej oraz wizycie Mikołaja wszyscy wrócili do wspólnej zabawy.

Źródło i foto: SP Zawady

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz