Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Choinka szkolna SP Zawady


sliderW sobotę, 16 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbyła się choinka szkolna. Uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Wszyscy świetnie bawili się przy muzyce zespołu.


Wielką atrakcją wieczoru był występ uczniów klas V – VI, którzy pod kierunkiem nauczycieli przygotowali niesamowitą część artystyczną. Rewelacyjnie wcielili się w rolę wspaniałego kabaretu Neo-Nówka. Przedstawili skecze „Podróż” oraz „Rolnik szuka żony”. Zwieńczeniem występów był taniec chłopców tychże klas pt. „Jezioro łabędzie”. Oklaskom nie było końca.

Następnie dzieci miały możliwość spotkania świętego Mikołaja, który wręczył im słodkie upominki. Po części artystycznej oraz wizycie Mikołaja wszyscy wrócili do wspólnej zabawy.

Źródło i foto: SP Zawady

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x