Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Brzozowo Maje. Spłonęło pomieszczenie magazynowo – gospodarcze


DSC_00332 zastępy JRG Mława i zastępy OSP z Dzierzgowa, Wieczfni Kościelnej, Rzęgnowa i Dobrogostów, przez prawie 13 godzin gasiły pożar budynku magazynowo – gospodarczego. Straty oszacowano na 110 tys. zł.

KSP Mława nabór

– 21 stycznia br. o godz. 1:27 otrzymaliśmy informację o pożarze w miejscowości Brzozowo Maje, gm. Dzierzgowo. Działania straży polegały na podaniu prądu wody, zaszła też konieczność rozebrania części ściany budynku, w celu dotarcia do źródła pożaru. W obiekcie znajdowały się maszyny rolnicze, niewielka liczba drobiu, oraz składowane było drewno. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Mławie wydał zakaz użytkowania obiektu – mówi mł. bryg. Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz