Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Brzozowo Maje. Spłonęło pomieszczenie magazynowo – gospodarcze


DSC_00332 zastępy JRG Mława i zastępy OSP z Dzierzgowa, Wieczfni Kościelnej, Rzęgnowa i Dobrogostów, przez prawie 13 godzin gasiły pożar budynku magazynowo – gospodarczego. Straty oszacowano na 110 tys. zł.


– 21 stycznia br. o godz. 1:27 otrzymaliśmy informację o pożarze w miejscowości Brzozowo Maje, gm. Dzierzgowo. Działania straży polegały na podaniu prądu wody, zaszła też konieczność rozebrania części ściany budynku, w celu dotarcia do źródła pożaru. W obiekcie znajdowały się maszyny rolnicze, niewielka liczba drobiu, oraz składowane było drewno. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Mławie wydał zakaz użytkowania obiektu – mówi mł. bryg. Marek Augustynowicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x