Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wpadli z narkotykami


DSC_0099Dwaj mieszkańcy Mławy zostali zatrzymani przez mławską policję, podczas przewożenia znacznej ilości narkotyków.


– W nocy z 21 na 22 stycznia br. policja podczas działań zatrzymała pojazd, w którym znajdowali się 30 i 36 letni mieszkańcy Mławy. Podczas kontroli ujawniono ponad 200 g amfetaminy i kilka gram marihuany. W przypadku jednej z osób zastosowany został dozór policyjny. Druga osoba, której postawiono zarzut z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii tj. posiadania znacznej ilości środków odurzających, odmówiła składania wyjaśnień. W związku z tym, na wniosek mławskiej prokuratury Sąd Rejonowy w Mławie 23 stycznia br. wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy – informuje prokurator rejonowy Marcin Bagiński.

JK

Art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii
1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
2 . Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x