Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„W afekcie wyobraźni” – to 122 wystawa w Galerii 13


sliderW piątek 22 stycznia br. w Galerii 13 w Mławie odbył się wernisaż prac Martyny Kuciejczyk z Szydłowa. Na wystawę pt. „W afekcie wyobraźni” przybyła rodzina artystki, jej przyjaciele oraz stali bywalcy galerii.


Ekspozycja jest przekrojem plastycznych zainteresowań artystki. Na wystawie zaprezentowanych jest 35, w tym grafiki komputerowe, rysunki, obrazy. Sylwetkę autorki prac przybliżył Janusz Dębski.

Martyna Kuciejczyk jest absolwentką Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie. Liceum ukończyła z wyróżnieniem ze specjalnością dekorowanie wnętrz. W tym czasie otrzymała dwa cenne wyróżnienia: w międzynarodowym konkursie na projekt chusty furoshiki w 2012 roku, w konkursie National Geographic „Moje miejsce na Ziemi”. Obecnie studiuje Artystyczną Grafikę Komputerową na Wydziale Sztuk Pięknych i Projektowych Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi. Najbardziej lubi tworzyć fotomanipulacje, rysunki postaci w dużych formatach, rzeźby z kawałków plastiku oraz wszelkiego typu grafiki. Nie stroni także od malarstwa.

Wernisaż ubarwił występ świetnego mławskiego akordeonisty Bartosza Szwarca.

Wystawę można oglądać od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia przychodni, do 13 lutego br.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x