Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koniec rundy zasadniczej blisko. Trzy drużyny obok siebie


PLASRunda zasadnicza Powiatowej Ligi Amatorów dobiega końca. Do rozegrania pozostała już tylko jedna kolejka, która przyniesie odpowiedź na najważniejsze pytanie: kto przystąpi do fazy play-off z pierwszej pozycji, dzięki czemu dostanie teoretycznie łatwiejszego przeciwnika.


Na razie najbliżej osiągnięcia wymarzonego celu są reprezentanci Technokabla. Od pewnego czasu utrzymują się na pozycji lidera, w konfrontacji z Transmikiem nie mieli większych kłopotów ze zgarnięciem kompletu punktów. W dwóch setach przeciwnicy przekroczyli granicę dwudziestu zdobytych punktów, za to w ostatnim zespół prowadzony przez Zbigniewa Markiewicza ugrał zaledwie czternaście.

Przewaga Technokabla nad najgroźniejszymi konkurentami nie jest jednak zbyt duża. Dre-Mar traci zaledwie punkt, mistrz TS Relaks dwa. Oba zespoły nie miały problemów z pokonaniem swoich konkurentów w środowy wieczór. Zarówno Trójka, jak i Jutrzenka uległy w trzech partiach.

Z lokaty w ścisłej czołówce ligi mogą się cieszyć zawodnicy De Luxe. W konfrontacji z Tytanami dominowali od pierwszej akcji. W efekcie w niespełna godzinę wykazali wyższość nad rywalami plasującymi się na siódmym miejscu w klasyfikacji generalnej.

Ostatnia seria rundy zasadniczej zostanie rozegrana w środę 27 stycznia. Oto zestaw par: Technokabel – TS Relaks, Trójka – Transmik, Tytani – Dre-Mar, Jutrzenka – De Luxe.

VI kolejka (20 stycznia): TS Relaks – Jutrzenka 3:0 (12, 19, 26), De Luxe – Tytani 3:0 (19, 17, 19), Dre-Mar – Trójka 3:0 (18, 12, 22), Technokabel – Transmik 0:3 (-21, -20, -14)

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x