Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Koniec rundy zasadniczej blisko. Trzy drużyny obok siebie


PLASRunda zasadnicza Powiatowej Ligi Amatorów dobiega końca. Do rozegrania pozostała już tylko jedna kolejka, która przyniesie odpowiedź na najważniejsze pytanie: kto przystąpi do fazy play-off z pierwszej pozycji, dzięki czemu dostanie teoretycznie łatwiejszego przeciwnika.

KSP Mława nabór

Na razie najbliżej osiągnięcia wymarzonego celu są reprezentanci Technokabla. Od pewnego czasu utrzymują się na pozycji lidera, w konfrontacji z Transmikiem nie mieli większych kłopotów ze zgarnięciem kompletu punktów. W dwóch setach przeciwnicy przekroczyli granicę dwudziestu zdobytych punktów, za to w ostatnim zespół prowadzony przez Zbigniewa Markiewicza ugrał zaledwie czternaście.

Przewaga Technokabla nad najgroźniejszymi konkurentami nie jest jednak zbyt duża. Dre-Mar traci zaledwie punkt, mistrz TS Relaks dwa. Oba zespoły nie miały problemów z pokonaniem swoich konkurentów w środowy wieczór. Zarówno Trójka, jak i Jutrzenka uległy w trzech partiach.

Z lokaty w ścisłej czołówce ligi mogą się cieszyć zawodnicy De Luxe. W konfrontacji z Tytanami dominowali od pierwszej akcji. W efekcie w niespełna godzinę wykazali wyższość nad rywalami plasującymi się na siódmym miejscu w klasyfikacji generalnej.

Ostatnia seria rundy zasadniczej zostanie rozegrana w środę 27 stycznia. Oto zestaw par: Technokabel – TS Relaks, Trójka – Transmik, Tytani – Dre-Mar, Jutrzenka – De Luxe.

VI kolejka (20 stycznia): TS Relaks – Jutrzenka 3:0 (12, 19, 26), De Luxe – Tytani 3:0 (19, 17, 19), Dre-Mar – Trójka 3:0 (18, 12, 22), Technokabel – Transmik 0:3 (-21, -20, -14)

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz