Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Zawadach


DSCN9662W piątek, 22 stycznia, uczniowie Szkoły Podstawowej w Zawadach gościli w swojej szkole swoje babcie i dziadków. Tego dnia obchodzono bowiem Dzień Babci i Dziadka.


Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać pięknych wierszy oraz piosenek w wykonaniu swoich wnucząt. Otrzymali również upominki własnoręcznie wykonane przez dzieci. Łzy wzruszenia widać było na wielu twarzach. Na zakończenie rodzice przygotowali słodki poczęstunek.

Wszyscy z niecierpliwością czekają już następnego Dnia Babci i Dziadka.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Źródło i zdjęcia: SP w Zawadach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x