Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Babcia, dziadek i Czerwony Kapturek w grupie 0b


sliderW piątek 22.01.2016 w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie przedszkolaki z oddziału 0b spotkały się ze swoimi babciami i dziadkami.

KSP Mława nabór

Okazją do spotkania był Dzień Babci i Dzień Dziadka. Na te okoliczność dzieci wraz z wychowawczynią Darią Duszeńko przygotowały okolicznościowy program, którego najważniejszą częścią była inscenizacja „Bajki o czerwonym kapturku”.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, na twarzach babć i dziadków widać było dumę, radość i wzruszenie. Na uroczystości obecna była dyrektor ZPO 3 Elżbieta Bieńkowska, która również złożyła zaproszonym gościom życzenia z okazji ich święta.

Wnuki obdarowały babcie i dziadków przygotowanymi specjalnie na tę okazje upominkami. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz