Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Babcia, dziadek i Czerwony Kapturek w grupie 0b


sliderW piątek 22.01.2016 w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie przedszkolaki z oddziału 0b spotkały się ze swoimi babciami i dziadkami.


Okazją do spotkania był Dzień Babci i Dzień Dziadka. Na te okoliczność dzieci wraz z wychowawczynią Darią Duszeńko przygotowały okolicznościowy program, którego najważniejszą częścią była inscenizacja „Bajki o czerwonym kapturku”.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, na twarzach babć i dziadków widać było dumę, radość i wzruszenie. Na uroczystości obecna była dyrektor ZPO 3 Elżbieta Bieńkowska, która również złożyła zaproszonym gościom życzenia z okazji ich święta.

Wnuki obdarowały babcie i dziadków przygotowanymi specjalnie na tę okazje upominkami. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x