Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień Babci i Dziadka u przedszkolaków z oddziału 0f


sliderŚwięto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.

KSP Mława nabór

W piątek, 22 stycznia 2016 r. przedszkolaki z oddziału 0f zaprosiły swoje babcie i dziadków na specjalnie dla nich przygotowaną uroczystość, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie.

Dzieci pod kierunkiem swojej wychowawczyni Katarzyny Czarnomskiej przygotowały program artystyczny. Babcie i dziadkowie podziwiali swoje pociechy, które pięknie recytowały okolicznościowe wierszyki i śpiewały piosenki. Podczas inscenizacji przedszkolaki zapraszały babcie i dziadków do wspólnej zabawy, do której goście chętnie się włączali.Dzieci obdarowały też swoich ukochanych gości upominkami.

Życzenia babciom i dziadkom złożyła obecna na uroczystości dyrektor ZPO 3 Elżbieta Bieńkowska. Po przedstawieniu wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz