Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień Babci i Dziadka u przedszkolaków z oddziału 0f


sliderŚwięto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W piątek, 22 stycznia 2016 r. przedszkolaki z oddziału 0f zaprosiły swoje babcie i dziadków na specjalnie dla nich przygotowaną uroczystość, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie.

Dzieci pod kierunkiem swojej wychowawczyni Katarzyny Czarnomskiej przygotowały program artystyczny. Babcie i dziadkowie podziwiali swoje pociechy, które pięknie recytowały okolicznościowe wierszyki i śpiewały piosenki. Podczas inscenizacji przedszkolaki zapraszały babcie i dziadków do wspólnej zabawy, do której goście chętnie się włączali.Dzieci obdarowały też swoich ukochanych gości upominkami.

Życzenia babciom i dziadkom złożyła obecna na uroczystości dyrektor ZPO 3 Elżbieta Bieńkowska. Po przedstawieniu wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500