Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Babci i Dziadka u przedszkolaków z oddziału 0f


sliderŚwięto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.


W piątek, 22 stycznia 2016 r. przedszkolaki z oddziału 0f zaprosiły swoje babcie i dziadków na specjalnie dla nich przygotowaną uroczystość, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie.

Dzieci pod kierunkiem swojej wychowawczyni Katarzyny Czarnomskiej przygotowały program artystyczny. Babcie i dziadkowie podziwiali swoje pociechy, które pięknie recytowały okolicznościowe wierszyki i śpiewały piosenki. Podczas inscenizacji przedszkolaki zapraszały babcie i dziadków do wspólnej zabawy, do której goście chętnie się włączali.Dzieci obdarowały też swoich ukochanych gości upominkami.

Życzenia babciom i dziadkom złożyła obecna na uroczystości dyrektor ZPO 3 Elżbieta Bieńkowska. Po przedstawieniu wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

(red.)

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x