Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uroczysty Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym


P1212183Już od kilku lat Dzień Babci i Dziadka dzieci z klas 0-III w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym obchodzą w sposób bardzo uroczysty. Wraz ze swoimi wychowawczyniami paniami: Grażyną Kłosowską, Grażyną Bartoszewską, Anną Łopaczewską i Joanną Pastuszka starają się, aby w tym dniu Babcie i Dziadkowie poczuli się bardzo wyjątkowo.


W tym roku seniorzy zostali zaproszeni do szkolnej sali gimnastycznej na specjalnie przygotowany dla nich program artystyczny 21 stycznia. Przybyłych gości powitał Pan Dyrektor Jerzy Nowakowski, a następnie pod czujnym okiem swoich pań wystąpiły dzieci. Przedszkolaki śpiewały i recytowały wiersze o kochanych babciach i dziadkach, klasa I poprowadziła wszystkich zgromadzonych przez cztery pory roku w przedstawieniu pt. „Cztery pory roku”, uczniowie klasy II przedstawili „Baśniowy ambaras”, natomiast klasa III piosenki i skecze, gdzie w głównej roli oczywiście wystąpiła babcia i dziadek. Zebrani goście w licznym gronie i z uśmiechami na twarzach obserwowali wyczyny sceniczne swoich wnuczków w pełni zaangażowanych i starających się, aby ten dzień był dla ich dziadków jednym z najlepszych dni w roku.

Nie zabrakło też życzeń, laurek i własnoręcznie wykonanych prezentów, które zostały wręczone babciom i dziadkom na zakończenie uroczystości.

Spotkanie upłynęło w serdecznej i miłej atmosferze.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Źródło i zdjęcia: SP w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x