Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uroczysty Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym


P1212183Już od kilku lat Dzień Babci i Dziadka dzieci z klas 0-III w Szkole Podstawowej w Lipowcu Kościelnym obchodzą w sposób bardzo uroczysty. Wraz ze swoimi wychowawczyniami paniami: Grażyną Kłosowską, Grażyną Bartoszewską, Anną Łopaczewską i Joanną Pastuszka starają się, aby w tym dniu Babcie i Dziadkowie poczuli się bardzo wyjątkowo.

KSP Mława nabór

W tym roku seniorzy zostali zaproszeni do szkolnej sali gimnastycznej na specjalnie przygotowany dla nich program artystyczny 21 stycznia. Przybyłych gości powitał Pan Dyrektor Jerzy Nowakowski, a następnie pod czujnym okiem swoich pań wystąpiły dzieci. Przedszkolaki śpiewały i recytowały wiersze o kochanych babciach i dziadkach, klasa I poprowadziła wszystkich zgromadzonych przez cztery pory roku w przedstawieniu pt. „Cztery pory roku”, uczniowie klasy II przedstawili „Baśniowy ambaras”, natomiast klasa III piosenki i skecze, gdzie w głównej roli oczywiście wystąpiła babcia i dziadek. Zebrani goście w licznym gronie i z uśmiechami na twarzach obserwowali wyczyny sceniczne swoich wnuczków w pełni zaangażowanych i starających się, aby ten dzień był dla ich dziadków jednym z najlepszych dni w roku.

Nie zabrakło też życzeń, laurek i własnoręcznie wykonanych prezentów, które zostały wręczone babciom i dziadkom na zakończenie uroczystości.

Spotkanie upłynęło w serdecznej i miłej atmosferze.

Źródło i zdjęcia: SP w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz