Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Przedszkolaki z oddziału 0e zaprosiły babcie i dziadków


sliderrW piątek 22 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie przedszkolaki z oddziału 0e uroczyście obchodziły Dzień Babci i Dzień Dziadka.

KSP Mława nabór

W tym dniu, do odświętnie udekorowanej sali licznie przybyli babcie i dziadkowie. Dzieci zaprezentowały przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni Pani Katarzyny Sęczkowskiej program artystyczny. Jak zwykle stanęły na wysokości zadania i wszystko wypadło świetnie. Na twarzach gości widać było dumę, radość a czasem wzruszenie.

Po występach wnuki obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami.

Życzenia Babciom i Dziadkom złożyła obecna na uroczystości Dyrektor ZPO 3 Elżbieta Bieńkowska. Na zakończenie, babcie i dziadkowie miło spędzili czas ze swoimi wnuczętami przy wspólnym stole ze słodkim poczęstunkiem.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz