Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki z oddziału 0e zaprosiły babcie i dziadków


sliderrW piątek 22 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie przedszkolaki z oddziału 0e uroczyście obchodziły Dzień Babci i Dzień Dziadka.


W tym dniu, do odświętnie udekorowanej sali licznie przybyli babcie i dziadkowie. Dzieci zaprezentowały przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni Pani Katarzyny Sęczkowskiej program artystyczny. Jak zwykle stanęły na wysokości zadania i wszystko wypadło świetnie. Na twarzach gości widać było dumę, radość a czasem wzruszenie.

Po występach wnuki obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami.

Życzenia Babciom i Dziadkom złożyła obecna na uroczystości Dyrektor ZPO 3 Elżbieta Bieńkowska. Na zakończenie, babcie i dziadkowie miło spędzili czas ze swoimi wnuczętami przy wspólnym stole ze słodkim poczęstunkiem.

RK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x