Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Przedszkole na Hożej. Babcie i Dziadkowie świętowali ze Słoneczkami


sliderW środę 21 stycznie br. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie rozpoczęło się miłe i pełne ciepła spotkanie licznie przybyłych babć i dziadków z wnukami z grupy Słoneczka.

KSP Mława nabór

Wychowawczyni grupy Słoneczka Grażyna Wysocka ciepłymi słowami przywitała przybyłych gości. Na tę uroczystość dzieci przygotowały piękny artystyczny program. Rozpoczęły występ menuetem, wyrecytowały wierszyki okolicznościowe, wręczyły zaproszonym gościom upominki, które wcześniej samodzielnie zrobiły. Babcie otrzymały serduszka a dziadkowie krawaty. Później zaczęły się wspólne zabawy babć i dziadków z wnukami. Rodzice ufundowali słodki poczęstunek – ogromny 3 piętrowy tort. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz