Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkole na Hożej. Babcie i Dziadkowie świętowali ze Słoneczkami


sliderW środę 21 stycznie br. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Mławie rozpoczęło się miłe i pełne ciepła spotkanie licznie przybyłych babć i dziadków z wnukami z grupy Słoneczka.


Wychowawczyni grupy Słoneczka Grażyna Wysocka ciepłymi słowami przywitała przybyłych gości. Na tę uroczystość dzieci przygotowały piękny artystyczny program. Rozpoczęły występ menuetem, wyrecytowały wierszyki okolicznościowe, wręczyły zaproszonym gościom upominki, które wcześniej samodzielnie zrobiły. Babcie otrzymały serduszka a dziadkowie krawaty. Później zaczęły się wspólne zabawy babć i dziadków z wnukami. Rodzice ufundowali słodki poczęstunek – ogromny 3 piętrowy tort. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

RK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x