Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Niespodzianka w Żyrardowie. GKS ograł lidera


SONY DSC

KSP Mława nabór

Koszykarki ze Strzegowa odniosły czwarte zwycięstwo w rozgrywkach wojewódzkiej ligi juniorów. Na parkiecie w Żyrardowie sprawiły ogromną niespodziankę. Okazały się lepsze od miejscowej Trójki.

Gospodynie były faworytami pojedynku, za nimi przemawiały choćby dokonania w poprzednim spotkaniach. Owszem poniosły aż trzy porażki, ale potrafiły pokonać na własnym boisku m.in. konkurentki z Sokołowa Podlaskiego. Dzięki temu po rozegraniu dziewięciu spotkań usadowiły się na czele klasyfikacji generalnej.

Jednak w konfrontacji z ekipą prowadzoną przez Renatę Besser-Pawłowską i Piotra Bochdziewicza nie miały zbyt wiele do powiedzenia. Po dwóch kwartach przegrywały już różnicą osiemnastu punktów. Zryw w trzeciej pozwolił Trójce odrobić nieco strat. Nie zdało się to na zbyt wiele, w ostatniej części zawodniczki GKS-u przypieczętowały swój sukces.

Dwadzieścia sześć punktów rzuciła Daria Szczepańska, dwadzieścia cztery dorzuciła Natalia Zajączkowska. Ponadto na listę strzelczyń wpisały się Daria Gralewicz (14), Paulina Niewiadomska (2) i Sylwia Szczepańska (7).

W niedzielę 24 stycznia dziewczęta ze Strzegowa zmierzą się na własnym parkiecie z Mon-Polem Płock. Początek godz. 13.30

Trójka Żyrardów – GKS Strzegowo 54:73

GKS: Daria Szczepańska, Sylwia Szczepańska, Oliwia Gralewicz, Natalia Zajączkowska, Paulina Niewiadomska, Kinga Sobiecka, Magdalena Gawlińska, Natalia Kuta, Daria Szóstek, Katarzyna Krysztofiak

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz