Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warsztaty „Biblioteka przyjazna uczniowi”


indeks 9 grudnia 2015 r. w ramach spotkań sieci bibliotekarzy odbyły się warsztaty „Biblioteka przyjazna uczniowi” zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Mławie przy współpracy Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie Filia w Mławie.


Spotkanie poprowadziła Grażyna SobieskaSzostakiewicz, superwizor  Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZY. Uczestnicy spotkania otrzymali garść praktycznych wskazówek do wykorzystania w swojej codziennej pracy z czytelnikiem, przy czym każdą z propozycji mieli okazję „przećwiczyć” w trakcie zajęć.

W trakcie trwania warsztatów biorący w nich udział nauczyciele wykonywali wiele zadań praktycznych. Mieli okazję pracować indywidualnie, jak też w grupach. Zajęcia przebiegły w miłej, sympatycznej atmosferze. Uczestnicy poznali ciekawe propozycje atrakcyjnych zabaw, gier i tańców, które z pewnością będą inspirowały do sięgnięcia po nowe i ciekawe formy pracy z uczniem. Prowadząca zaproponowała też listę lektur, które mogą okazać się przydatne w trakcie stosowania aktywnych metod pracy z czytelnikiem w każdym wieku.

indeks3indeks2

Źródło i zdjęcia: Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w
Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x