Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szkolny bal karnawałowy w Szkole Podstawowej Nr 1 w Mławie


slider20 stycznia klasy I-VI bawiły się na wspólnym balu karnawałowym. Na ten czas, sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, z karnawałowymi dekoracjami i podłogą zasłaną kolorowym konfetti. Na parkiecie można było zobaczyć uczniów przebranych w różne fantastyczne kostiumy.


Tańce przeplatane były pokazami szkolnych grup tanecznych i konkursami. Nadwątlone intensywnym tańcem siły, młodzież mogła pokrzepić w sklepiku z napojami i ciastem zorganizowanym w wydzielonej części sali.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x