Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień Babci i Dziadka w Dębsku


sliderW świątecznie udekorowanej świetlicy, uczniowie, nauczyciele, Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Dębsku, oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” zorganizowali piękną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

KSP Mława nabór

Dzień 21 stycznia br. był to szczególny dzień dla zaproszonych babć i dziadków, pełen uśmiechów, łez i wzruszeń. W uroczystości uczestniczył wójt Gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski z żoną. Wszystkich przybyłych na uroczystość gości przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębsku Danuta Gumienna. Babcie i Dziadkowie oprócz ciepłych i serdecznych życzeń otrzymali kwiat i kotylion z bibuły. Następnie dzieci i młodzież zaprezentowały na scenie swoje zdolności artystyczne, czym wzbudziły duży aplauz u widowni. Potem wszystkich czekała niespodzianka – wspólne lepienie z masy solnej. Był też wspólny obiad i słodki poczęstunek.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz