Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Babci i Dziadka w Dębsku


sliderW świątecznie udekorowanej świetlicy, uczniowie, nauczyciele, Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Dębsku, oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” zorganizowali piękną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.


Dzień 21 stycznia br. był to szczególny dzień dla zaproszonych babć i dziadków, pełen uśmiechów, łez i wzruszeń. W uroczystości uczestniczył wójt Gminy Szydłowo Wiesław Boczkowski z żoną. Wszystkich przybyłych na uroczystość gości przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębsku Danuta Gumienna. Babcie i Dziadkowie oprócz ciepłych i serdecznych życzeń otrzymali kwiat i kotylion z bibuły. Następnie dzieci i młodzież zaprezentowały na scenie swoje zdolności artystyczne, czym wzbudziły duży aplauz u widowni. Potem wszystkich czekała niespodzianka – wspólne lepienie z masy solnej. Był też wspólny obiad i słodki poczęstunek.

RK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x