Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

De Luxe z głównym trofeum. Trzeci memoriał pod siatką


sliderPo raz trzeci na hali w Radzanowie rozegrano siatkarski memoriał poświęcony pamięci tragicznie zmarłego Marka Lewandowskiego. Do zmagań przystąpiło sześć zespołów. Klasą samą dla siebie okazali się reprezentanci De Luxe.

KSP Mława nabór

Od początku turniej potoczył się pod ich dyktando. W pierwszym meczu okazali się lepsi od zawodników z Lutocina, co okazało się świetnym prognostykiem przed dalszą częścią rozgrywek. Przyszli mistrzowie nie zwolnili tempa już do końca. Wygrali cztery kolejne mecze, nie tracąc ani jednego seta.

W zdobyciu głównego trofeum nie przeszkodzili im dobrze dysponowani Szczęściarze. Bezpośredni pojedynek dwóch najlepszych ekip nie przyniósł większych emocji. De Luxe dominował od pierwszej akcji. Zwyciężył, podobnie jak we wszystkich spotkaniach 2:0.

Szczęściarze finiszowali na drugim miejscu. Na trzecim zostali sklasyfikowani reprezentanci Volley Boys. Zdystansowali się od rywali z Wieczfni Kościelnej, niżej uplasowali się jeszcze zawodnicy z Lutocina oraz reprezentanci KKP Mława.

Klasyfikacja końcowa: 1. De Luxe 10 pkt., 2. Szczęściarze 8, 3. Volley Boys 7, 4. Wieczfnia Kościelna 5, KPP Mława, 6. Lutocin

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz