Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianin 2015 – już można składać wnioski


wybory-mlawianin-rokuWyróżnienie Mławianin Roku ma charakter honorowy, nie wiąże się z nagrodą materialną.


Organy samorządu, organizacje, stowarzyszenia, przedsiębiorstwa jak również co najmniej 50 – osobowe grupy mieszkańców mogą zgłosić kandydata do honorowego tytułu Mławianina Roku. Pisemny wniosek zawierający uzasadnienie i wyszczególnienie zasług kandydata w działalności społecznej, kulturalnej, naukowej lub gospodarczej należy złożyć w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w terminie do 29 lutego br.

Kandydat nie musi być mieszkańcem Mławy, ważne żeby jego osiągnięcia służyły prestiżowi miasta.
O przyznaniu tytułu zadecyduje w tym roku kapituła pod przewodnictwem doc. dr Leszka Zygnera, złożona z następujących osób:

Henryk Antczak
Leszek Arent
Jan Golec
Barbara Gutowska
Andrzej Grzymkowski
Zofia Jaros
prof. Ryszard Juszkiewicz
ks. dr Ryszard Kamiński
Stanisław Matyjasik
Maria Świtoń

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x