Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień Babci i Dzień Dziadka w ZPO nr 2 w Mławie


sliderJuż 18 stycznia br.  przedszkolaki z Zespołu Placówek Oświatowych nr 2, zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na szkolne obchody ich święta. Najpierw wspólnie obejrzeli spektakl pt. „Niezwykły Kot w butach” przygotowany przez występujących w roli aktorów rodziców i nauczycieli.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Na scenie wystąpili:
Niezwykły Kot w butach – Przemysław Brzozowski
Janek – Adam Czarny
Królewna – Monika Brzozowska
W podwójnej roli Brat Janka i Król – Tomasz Telus
Bratowa i Dworzanin – Paulina Wodowska
Ochmistrz – Mariusz Kupiński
Dama Dworu – Martyna Goździewska
Dama Dworu – Magdalena Kowalska
Tańczące Kuropatwy i Zające –Katarzyna Melchinkiewicz, Elżbieta Piłkowska
Narrator – Grażyna Tokarska
Asystent Reżysera – Krystyna Weselak
Pomysł, scenografia i reżyseria – Małgorzata Krupa.

Przedstawienie kończyło się apelem o przygarnianie czworonożnych przyjaciół, lub chociaż wsparciem zbiórki karmy przeznaczonej dla tych bezdomnych.

Sztuka spodobało się zarówno maluchom jak i dziadkom, gdyż oklaskom nie było końca. Po spektaklu maluchy zaprosiły swoich dziadków na spotkanie w  grupach.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500