Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Aziewicz nowym trenerem Mławianki


Aziewicz - KopiaPiłkarze Mławianki poznali nowego trenera. Wybór zarządu klubu padł na Tomasza Aziewicza. Ten 33-letni szkoleniowiec w rundzie jesiennej prowadził rezerwy pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Pod jego wodzą zespół ze stolicy Warmii i Mazur sięgnął po mistrzostwo półmetka czwartej ligi.

KSP Mława nabór

W siedemnastu spotkaniach olsztynianie zdobyli aż czterdzieści punktów. Przegrali tylko jedno spotkanie, na wyjeździe okazali się gorsi od Warmiaka Łukta. W pozostałych spotkaniach już punktowali, wygrywając dwanaście pojedynków. Zdobyli w nich 46 goli, tracąc zaledwie dwanaście.

Wcześniej nowy opiekun mławian pracował z młodzieżą z Olsztyna. Reprezentował barwy Stomilu także jako piłkarz, ponadto w życiorysie może sobie wpisać występy w takich zespołach jak Warmia Olsztyn, Kujawiak Włocławek, Płomień Ełk, Mrągowia Mrągowo oraz niemiecka drużyna SC Fortuna Köln.

W Mławie zmierzy się z trudną sytuacją kadrową. Nasz zespół opuścili Edison da Silva, Adrian Łucki, Jakub Sierzputowski i Marcin Ogrodowczyk. Niepewna jest także przyszłość Michała Stryjewskiego i Krzysztofa Dąbkowskiego. Obaj trenują w trzecioligowych klubach, pierwszy w ŁKS-ie Łódź, drugi w Błękitnych Raciąż.

W sobotę 23 stycznia Mławianka rozegra pierwszy mecz sparingowy. Na wyjeździe zmierzy się z trzecioligowym Huraganem Morąg.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz