Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Studniówkowy bal w Radzanowie


slider17 stycznia br., 17 maturzystów zaprosiło nauczycieli i rodziców na swój pierwszy, prawdziwy i niezapomniany bal studniówkowy.

Rozpoczęli go jak każe tradycja tańcem poloneza. Potem jeszcze wysłuchali życzeń dyrektora Witolda Okumskiego i wójta gminy Andrzeja Wójcika.

– 108 dni do matury to symboliczny moment. Wkraczacie w dorosłe, odpowiedzialne życie. Jestem przekonany, że z pierwszym i najpoważniejszym na tej drodze egzaminem dojrzałości dobrze sobie poradzicie – mówił dyrektor Witold Okumski.

Młodzież podziękowała wychowawczyni Beacie Bednarczyk, nauczycielom i dyrektorowi. Wyśmienita zabawa taneczna trwała aż do rana. Lokalu na bal studniówkowy użyczył dom weselny „Złota korona”.

JK
Foto: Jurkiewicz Studio

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500