Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Studniówkowy bal w Radzanowie


slider17 stycznia br., 17 maturzystów zaprosiło nauczycieli i rodziców na swój pierwszy, prawdziwy i niezapomniany bal studniówkowy.

Rozpoczęli go jak każe tradycja tańcem poloneza. Potem jeszcze wysłuchali życzeń dyrektora Witolda Okumskiego i wójta gminy Andrzeja Wójcika.

– 108 dni do matury to symboliczny moment. Wkraczacie w dorosłe, odpowiedzialne życie. Jestem przekonany, że z pierwszym i najpoważniejszym na tej drodze egzaminem dojrzałości dobrze sobie poradzicie – mówił dyrektor Witold Okumski.

Młodzież podziękowała wychowawczyni Beacie Bednarczyk, nauczycielom i dyrektorowi. Wyśmienita zabawa taneczna trwała aż do rana. Lokalu na bal studniówkowy użyczył dom weselny „Złota korona”.

JK
Foto: Jurkiewicz Studio

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz