Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Studniówkowy bal w Radzanowie


slider17 stycznia br., 17 maturzystów zaprosiło nauczycieli i rodziców na swój pierwszy, prawdziwy i niezapomniany bal studniówkowy.


Rozpoczęli go jak każe tradycja tańcem poloneza. Potem jeszcze wysłuchali życzeń dyrektora Witolda Okumskiego i wójta gminy Andrzeja Wójcika.

– 108 dni do matury to symboliczny moment. Wkraczacie w dorosłe, odpowiedzialne życie. Jestem przekonany, że z pierwszym i najpoważniejszym na tej drodze egzaminem dojrzałości dobrze sobie poradzicie – mówił dyrektor Witold Okumski.

Młodzież podziękowała wychowawczyni Beacie Bednarczyk, nauczycielom i dyrektorowi. Wyśmienita zabawa taneczna trwała aż do rana. Lokalu na bal studniówkowy użyczył dom weselny „Złota korona”.

JK
Foto: Jurkiewicz Studio

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x