Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spotkanie upamiętniające 153 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego


natarcie_na_miastoW najbliższy piątek, 22 stycznia 2015 r., o godz. o 11.30, Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie wraz z Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Mławskiej zapraszają na spotkanie w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej poświęcone uczczeniu 153 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego.


O godz. 12.00 przy Kopcu Powstańców Styczniowych w Mławie na płycie poświęconej powstańcom poległym w walkach zostaną zapalone znicze.

Czytaj więcej…

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x