Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gorący posiłek dla potrzebujących


goracy-posilekOd środy 20 stycznia br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie (ul. Narutowicza 6), w godzinach między 13:00 a 14:00, będą wydawane ciepłe posiłki dla potrzebujących.


Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Miejskiego Zespołu Zarządzenia Kryzysowego, który działa przy Burmistrzu Miasta Mława, ze względu na niskie temperatury dla potrzebujących mieszkańców Mławy będą wydawane bezpłatne, ciepłe posiłki. Po odbiór zupy regeneracyjnej należy zgłosić się do  siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (Mława, ul. Narutowicza 6), miedzy godziną 13:00 a 14:00 z własnym naczyniem plastikowym. Potrzebujący nie muszą przedstawiać żadnych dokumentów. Akcja pomocowa jest organizowana dzięki współpracy i wsparciu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mławie oraz MOPS. Będzie trwała do odwołania, także w soboty i niedziele. Posiłki będą przygotowywane w kuchni mławskiego szpitala.

Burmistrz Miasta Mława apeluje do mieszkańców, by zgłaszać wszystkie sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu ludzi przez wychłodzenie.

Źródło: Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x