Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gorący posiłek dla potrzebujących


goracy-posilekOd środy 20 stycznia br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie (ul. Narutowicza 6), w godzinach między 13:00 a 14:00, będą wydawane ciepłe posiłki dla potrzebujących.

KSP Mława nabór

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Miejskiego Zespołu Zarządzenia Kryzysowego, który działa przy Burmistrzu Miasta Mława, ze względu na niskie temperatury dla potrzebujących mieszkańców Mławy będą wydawane bezpłatne, ciepłe posiłki. Po odbiór zupy regeneracyjnej należy zgłosić się do  siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (Mława, ul. Narutowicza 6), miedzy godziną 13:00 a 14:00 z własnym naczyniem plastikowym. Potrzebujący nie muszą przedstawiać żadnych dokumentów. Akcja pomocowa jest organizowana dzięki współpracy i wsparciu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mławie oraz MOPS. Będzie trwała do odwołania, także w soboty i niedziele. Posiłki będą przygotowywane w kuchni mławskiego szpitala.

Burmistrz Miasta Mława apeluje do mieszkańców, by zgłaszać wszystkie sytuacje zagrażające zdrowiu i życiu ludzi przez wychłodzenie.

Źródło: Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz