Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Śmierć seniorki na Osiedlu Książąt Mazowieckich


slider2Nie żyje 70 letnia seniorka, mieszkająca samotnie w bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Dziś około godz. 9.20 otrzymaliśmy zgłoszenie o prawdopodobnym zasłabnięciu starszej osoby w bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich 10. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława, oraz podnośnik. Na miejscu strażacy zastali drzwi wejściowe zamknięte od wewnątrz kluczem, który tkwił w zamku. W obecności policji i ratowników medycznych strażacy wyważyli drzwi wejściowe. W mieszkaniu zastali nie dającą oznak życia 70 letnią kobietę – informuje zastępca komendanta KP PSP w Mławie bryg. mgr inż. Zbigniew Kąpiński.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Mławianka

Wspaniała kobieta. Wieczny odpoczynek