Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Śmierć seniorki na Osiedlu Książąt Mazowieckich


slider2Nie żyje 70 letnia seniorka, mieszkająca samotnie w bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

– Dziś około godz. 9.20 otrzymaliśmy zgłoszenie o prawdopodobnym zasłabnięciu starszej osoby w bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich 10. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława, oraz podnośnik. Na miejscu strażacy zastali drzwi wejściowe zamknięte od wewnątrz kluczem, który tkwił w zamku. W obecności policji i ratowników medycznych strażacy wyważyli drzwi wejściowe. W mieszkaniu zastali nie dającą oznak życia 70 letnią kobietę – informuje zastępca komendanta KP PSP w Mławie bryg. mgr inż. Zbigniew Kąpiński.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Mławianka

Wspaniała kobieta. Wieczny odpoczynek