Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezapomniana zabawa w Szkole Podstawowej nr 4 w Mławie


sliderDwa miesiące spotykali się na próbach, aby sprawić uczniom swojej szkoły karnawałową niespodziankę. Aktorami w przedstawieniu „Niezwykły kot w butach” byli rodzice i nauczyciele.


W sobotę 16 stycznia br. w Zespole Placówek Oświatowych nr 2, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 uczestniczyli w balu karnawałowym. Bal rozpoczął się przedstawieniem teatralnym dla dzieci przygotowanym przez nauczycieli i rodziców. Taki pomysł ma w tej szkole już paroletnią tradycję. I pomimo, że była to tylko szkolna scena, aktorzy zagrali swoje role naprawdę profesjonalnie i przekonywująco. Przedstawieniu towarzyszyły zaaranżowane na potrzeby przedstawienia znane i popularne piosenki w wykonaniu aktorów. Na scenie wystąpili:
Niezwykły Kot w butach – Przemysław Brzozowski
Janek – Adam Czarny
Królewna – Monika Brzozowska
W podwójnej roli Brat Janka i Król – Tomasz Telus
Bratowa i Dworzanin – Paulina Wodowska
Ochmistrz – Mariusz Kupiński
Dama Dworu – Martyna Goździewska
Dama Dworu – Magdalena Kowalska
Tańczące Kuropatwy i Zające –Katarzyna Melchinkiewicz, Elżbieta Piłkowska
Narrator – Grażyna Tokarska
Asystent Reżysera – Krystyna Weselak
Pomysł, scenografia i reżyseria – Małgorzata Krupa.

Sztuka wzbudziła aplauz, nie tylko wśród uczniów, ale również licznie przybyłych rodziców.

– Wielkie brawa i gratulacje za udany występ rodziców i nauczycieli. Kochani jesteście cudowni i niepowtarzalni. Dziękuję wszystkim Gościom, Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za tak liczne przybycie – dziękowała dyrektor placówki Joanna Wyszkowska.
Kontynuacją karnawałowej zabawy był bal dla wszystkich dzieci, przy muzyce zespołu PROFI DANCE.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x