Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Studniówka Zespołu Szkół nr 3 w Mławie


sliderByły życzenia od dyrektora Stefana Wojnarowskiego, wicestarosty Barbary Gutowskiej i rady rodziców. Podziękowania, kwiaty i uśmiechy dla dyrekcji i pedagogów, minirecital akordeonisty Konrada Kuzkowskiego i taneczna zabawa do rana.


Tak w telegraficznym skrócie wyglądał ten najważniejszy w życiu uczniów Zespołu Szkół Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego bal studniówkowy.

Bal rozpoczął się uroczyście, od odśpiewania hymnu szkoły. A potem już życzenia, podziękowania, tradycyjny polonez, zatańczony wraz z wychowawczyniami i pierwszy walc, gdy uczennice i uczniowie poprosili do tańca swoich pedagogów i zaproszonych gości.

Tegoroczny bal odbył się w sali bankietowej w Wieczfni Kościelnej. Szaleństwo taneczne trwało do białego rana.

W placówce w tym roku są 3 klasy maturalne: klasa technikum elektronicznego, gdzie wychowawczynią jest Joanna Czapska i dwie klasy Liceum Ogólnokształcącego, którymi opiekują się Teresa Dziembowska, oraz Agnieszka Danilewicz.

(JK)

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Uczestnik
Uczestnik
5 lata temu

Impreza rewelacyjna.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x