Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Bal karnawałowy dla przedszkolaków w ZPO nr 2


sliderBal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień wesoły i niezwykły. W pięknie przygotowanej scenerii 16 stycznia br. spotkali się dzieci, rodzice i nauczyciele.

KSP Mława nabór

Na przedszkolnym balu w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie pojawiły się więc: królewny, elfy, wróżki, motylki, biedronki, pszczółki, baletnice, Indianki, koty. Nie zabrakło policjanta, strażaka, spidermana, rycerza, żołnierza, wojowników, muszkieterów, kosmonauty i klauna.

Jak co roku dzieci i ich rodzice wykazali się pomysłowością w wyborze i przygotowaniu strojów. Do tańca zapraszał zespół PROFI DANCE, który grał dziecięce hity tak zachęcająco, że rodzice również ochoczo pląsali ze swoimi pociechami. W salach obok sali balowej czekał na dzieci słodki poczęstunek. Na buziach dzieci gościł uśmiech, który był najlepszym dowodem, że bal był udany.

(red.)

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Bal karnawałowy dla przedszkolaków w ZPO nr 2"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
gość
Gość

piękny bal a stroje jeszcze piękniejsze(bogato ) mamy też prezentują się nieżlle

wpDiscuz