Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Bal karnawałowy dla przedszkolaków w ZPO nr 2


sliderBal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień wesoły i niezwykły. W pięknie przygotowanej scenerii 16 stycznia br. spotkali się dzieci, rodzice i nauczyciele.Handemade with love Lucky&Berry

Na przedszkolnym balu w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie pojawiły się więc: królewny, elfy, wróżki, motylki, biedronki, pszczółki, baletnice, Indianki, koty. Nie zabrakło policjanta, strażaka, spidermana, rycerza, żołnierza, wojowników, muszkieterów, kosmonauty i klauna.

Jak co roku dzieci i ich rodzice wykazali się pomysłowością w wyborze i przygotowaniu strojów. Do tańca zapraszał zespół PROFI DANCE, który grał dziecięce hity tak zachęcająco, że rodzice również ochoczo pląsali ze swoimi pociechami. W salach obok sali balowej czekał na dzieci słodki poczęstunek. Na buziach dzieci gościł uśmiech, który był najlepszym dowodem, że bal był udany.

(red.)

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
gość
Gość
gość

piękny bal a stroje jeszcze piękniejsze(bogato ) mamy też prezentują się nieżlle