Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek koło Lipowca Kościelnego


sliderOdcinek drogi pomiędzy Lipowcem Kościelnym a Kuczborkiem przebiegający przez obszar leśny, mimo czarnej nawierzchni, jest bardzo niebezpiecznie oblodzony. Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność!

KSP Mława nabór

– Dziś około godziny 16.10 na DW nr 563 Mława – Żuromin, w lesie pomiędzy Lipowcem Kościelnym a Kuczborkiem Osadą samochód Peugeot Bipper wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Poszkodowany został mężczyzna kierujący pojazdem, pogotowie ratunkowe zabrało go do mławskiego szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczały dwa zastępy JRG Mława i zastęp OSP z Lipowca Kościelnego. Okoliczności zdarzenia ustala policja – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Do kolejnej interwencji strażacy zostali wezwani około godz. 17.

– Na stacji paliw Lotos w Pepłowie gm. Wieczfnia Kościelna doszło do pożaru oświetlenia ledowego usytuowanego nad dystrybutorami paliwa. Pracownicy stacji przed przyjazdem straży pożarnej użyli sprzętu gaśniczego, pożar został opanowany. Zastęp JRG Mława i zastęp OSP Wieczfnia Kościelna usunął spalone elementy oświetlenia. Nie było zagrożenia wybuchem – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz