Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek koło Lipowca Kościelnego


sliderOdcinek drogi pomiędzy Lipowcem Kościelnym a Kuczborkiem przebiegający przez obszar leśny, mimo czarnej nawierzchni, jest bardzo niebezpiecznie oblodzony. Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność!


– Dziś około godziny 16.10 na DW nr 563 Mława – Żuromin, w lesie pomiędzy Lipowcem Kościelnym a Kuczborkiem Osadą samochód Peugeot Bipper wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Poszkodowany został mężczyzna kierujący pojazdem, pogotowie ratunkowe zabrało go do mławskiego szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczały dwa zastępy JRG Mława i zastęp OSP z Lipowca Kościelnego. Okoliczności zdarzenia ustala policja – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Do kolejnej interwencji strażacy zostali wezwani około godz. 17.

– Na stacji paliw Lotos w Pepłowie gm. Wieczfnia Kościelna doszło do pożaru oświetlenia ledowego usytuowanego nad dystrybutorami paliwa. Pracownicy stacji przed przyjazdem straży pożarnej użyli sprzętu gaśniczego, pożar został opanowany. Zastęp JRG Mława i zastęp OSP Wieczfnia Kościelna usunął spalone elementy oświetlenia. Nie było zagrożenia wybuchem – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x