Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Straż pożarna interweniowała na ulicy Wymyślin


slider– Mławscy strażacy otrzymali wezwanie do domu jednorodzinnego na ulicy Wymyślin w Mławie, gdzie z pękniętej rury wylewała się woda. Zachodziło podejrzenie, że w budynku mogą przebywać osoby potrzebujące pomocy – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.


Dwa zastępy JRG Mława , na miejscu zdarzenia podjęły czynności zmierzające do ustalenia, czy w budynku przebywają jakieś osoby. W trwających jeszcze czynnościach uczestniczą również mławscy policjanci.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
6 lata temu

Jakaż empatia…

...
...
6 lata temu
Reply to  ...

Przepraszam… informacja zbyt lakoniczna, a interwencja bardzo na miejscu jak się okazuje.

sds
sds
6 lata temu

Wymyślin .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x