Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Straż pożarna interweniowała na ulicy Wymyślin


slider– Mławscy strażacy otrzymali wezwanie do domu jednorodzinnego na ulicy Wymyślin w Mławie, gdzie z pękniętej rury wylewała się woda. Zachodziło podejrzenie, że w budynku mogą przebywać osoby potrzebujące pomocy – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Słoneczne ogrody Mława

Dwa zastępy JRG Mława , na miejscu zdarzenia podjęły czynności zmierzające do ustalenia, czy w budynku przebywają jakieś osoby. W trwających jeszcze czynnościach uczestniczą również mławscy policjanci.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
...

Jakaż empatia…

...

Przepraszam… informacja zbyt lakoniczna, a interwencja bardzo na miejscu jak się okazuje.

sds

Wymyślin .