Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Mławie ma nową szefową


sliderJustyna Traczyk – Pydyn od wczoraj (12 stycznia br.) kieruje Powiatowym Inspektoratem Nadzoru Budowlanego w Mławie już jako pełnoprawnie powołana na stanowisko kierownika tej jednostki.

KSP Mława nabór

Justyna Traczyk – Pydyn jest inżynierem budownictwa, absolwentką Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Posiada uprawnienia budowlane w pełnym zakresie. Od 10 lat pracuje w mławskim inspektoracie nadzoru budowlanego na stanowisku inspektora. Od października 2015, kiedy to na emeryturę odszedł poprzedni szef mławskiego nadzoru budowlanego Włodzimierz Moszczyński, pełniła jego obowiązki.

– Justyna Traczyk – Pydyn była jedną z trojga kandydatów, którzy złożyli do Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Warszawie aplikacje w związku z ogłoszeniem o poszukiwaniu kandydata na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Mławie. Zgodnie z przepisami Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego, przesyła co najmniej trzy spełniające wymogi formalne kandydatury do wyboru staroście. Dwójka kandydatów była mieszkańcami Mławy, jeden kandydat pochodził z Płońska. Rozmowy ze wszystkimi kandydatami odbyły się 11 stycznia br. Oceny kandydatów dokonała powołana przeze mnie komisja, w skład której weszła wicestarosta Barbara Gutowska, dyrektor Wydziału Infrastruktury Janusz Wiśniewski i radca prawny Bożena Marchel – Potrzuska.
Komisja zarekomendowała kandydaturę Justyny Traczyk – Pydyn, którą powołałem na stanowisko na czas nieokreślony z dniem 12 stycznia br. – informuje starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Mławie ma nową szefową"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Nikodem
Gość

Nie ma zielonego pojecia o prawach budowlanych chyba że przeczyta z książki .Nie mila arogancka,brak odpowiedniej wiedzy,

mieszkaniec Mławy
Gość

Super fachowiec.Bardzo odpowiedzialna i bardzo sumiena osoba.Rzadko się to zdarza w dzisiejszych czasach i i w tym kraju.Oby więcej takich ludzi, a szczególnie na tak odpowidzialnych stanowiskach! Gratuluję.

olgiert
Gość

Nie ma pojecia pozwala na to aby w mieście były samowolebudowlane od początku na to pzwala mam przykre doświadczenia z tą Panią .Każdego obywatela traktuje inaczej jednym pozwala a drugiego karze chyba że masz znajomości. niech starosta się wezmie za to a nie pobłaża

GOŚĆ
Gość

NAJWAŻNIEJSZE ABY DOBRZE RZĄDZIŁA

popo
Gość

Żadna ustawka. To jest fachowiec budownictwa i koniec dyskusji i podejrzeń.

wpDiscuz